Çanakkale, ilçeleri ve şehitlik için düzenlemiş olduğumuz günlük gezilerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek, merak ettiklerinizi öğrenmek için 7/24 destek servisimizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda Çanakkale gezilerine katılmak istediğiniz de rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, iletişim numaralarımız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İnternet sayfamızda yer alan, düzenlemiş olduğumuz gezi turları, gideceğimiz yerler ve içerikleri hakkında aklınıza takılan ne varsa artık öğrenmek çok zor değil.

Tek yapmanız gereken istediğiniz gezi turunu belirlemek ve merak ettikleriniz hakkında, rezervasyon hakkında iletişime geçmek olacaktır. Müşterilerimizin mağdur olmaması, keyifli bir hizmet almaları ve istedikleri her an bizlere ulaşabilmeleri için 7/24 destek hattımız mevcuttur. Çanakkale gezi turlarına dair hizmet veren sayfamız müşterilerimizin gezi hakkında A’dan Z’ye her şeyi öğrenmeleri ve gezi sırasında sıkıntı yaşamamaları için mail, Whatsapp veya arama ile ulaşan müşterilerine geri dönmekte ve gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadırlar.

Sizlerde hiç çekinmeden, aklınıza takılan ne varsa sizler için oluşturmuş olduğumuz 7/24 destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Sizin mağdur olmanınız için elimizden gelen her türlü hizmeti vermeye çalışıyoruz. İlk hedefimiz ve gayemiz müşteri memnuniyetimizdir. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı düzenlemiş olduğumuz gezilerimizde herşeyin en iyisini yapmaya çalışmakta ve arayan müşterilerimize samimi ve sıcak dönüşler yaparak bizimle keyifli bir gezi geçirmelerini sağlamaktayız. Siz de bu gezinin bir parçası olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim