Çanakkale turlarımıza katıldığınız andan itibaren sizin her türlü hizmetiniz ile özel olarak yakından ilgilenmekteyiz. Ulaşım, konaklama, yeme- içme, rehber, iletişim gibi tüm hizmetleriniz ile yakından ilgilenerek sizi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Çanakkale’ye geldiğiniz andan itibaren bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde düzenlemiş olduğumuz Çanakkale turlarına katılım gösterdiğiniz süreçte dilerseniz sizin için anlaşmalı olan otellerimizde bütçenize uygun bir şekilde ön rezervasyonlarınızı yaptırarak rahat bir tatil süreci geçirebilirsiniz.

 Gezimize katılmak isteyen kişilerin mağdur olmaması, kolay yer bulabilmeleri, sokakta kalmamaları için, gezinizi daha eğlenceli ve sıkıntısız bir şekilde geçirmek için sizin adınıza konaklamaya varıncaya kadar her şeyinizi düşündük. Size kalan sadece gezmek oldu.

Çanakkale’nin tadını doyasıya çıkarmak, aklınızda takıntılar bırakmamak için kendinizi bize bırakın. Sizin için anlaşmalı olarak ayarladığımız oteller son derece konforlu ve rahat edebileceğiniz türdendir. Aynı zamanda her bütçeye uygunluk sağlayan, herkesin cebine göre otel seçeneklerimiz mevcuttur. Size sunmuş olduğumuz otel seçeneklerinden siz kalabileceğiniz, bütçenize uygun olan oteli seçerek hemen yerleşebilirsiniz. Ya da gezimize katılmayı kararlaştırdıktan sonra

Çanakkale’ye geldiğinizde yer sorunu yaşamamak için arabadan indikten sonra direkt olarak konaklama yerinize gitmeyi istiyorsanız iletişim numaralarından bizimle irtibata geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çanakkale gezinizde doyasıya vakit geçirmek, sıkıntı çekmemek, bütçenize uygun bir tatil yapmak için bizimle irtibata geçerek tüm sıkıntılarınıza kökten çözüm üretebilirsiniz. Bu kadar avantaj ile tatil yapmanın tam sırası.