Aktif olarak düzenlenmiş olan Çanakkale turlarına katıldığınızda keyifli bir güne başlamış olacaksınız. Bu keyifli gün de size alanında uzman rehberler eşlik edecek.
Çanakkale’den hareket edilecek olan turlarda gideceğiniz ilçeye göre düzenlenmiş belli bir gezi planı vardır. Bu gezi planına göre hareket ederken size gittiğiniz yerler ile alakalı genel bilgiler veren ve size eşlik eden, merak ettiklerinizi cevaplayan alanında uzman rehberler olacak.

Gelibolu’ya düzenlenen gezi planında feribotlar ile karşıya geçildiğinde rotayı el kitaplarından, navigasyondan veya haritadan takip etmenize gerek yok. Aynı zamanda gittiğiniz yerler hakkında bilgi edinmek için gezerken internetten araştırma yapmanıza, gezi sırasında bölgenin geçmiş tarihi hakkında yazılar okumanıza gerek yok.
Aklınıza takılan ne varsa her şeyi size eşlik eden rehberinizden öğrenebilirsiniz.

Bölge ile alakalı merak edilenler, geçmişte yaşanılan olaylar, gizemli sırlar, kazanılan savaşları hikayeleştirilmiş bir şekilde size tek tek anlatan uzman rehberlerimiz sizi geçmişte ki tarihe kadar götürecektir. Yaşanmışlıkları adeta siz de geziniz sırasında yaşıyormuşçasına geçireceğiniz süreçte gezinizden çok memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Kahramanlarımızın bizim için vermiş olduğu mücadele, o dönemde ki zorlukları manzara eşliğinde dinleme, geçmişte ki karelerde kendinizi bulmak için Çanakkale turlarına katılmanın tam vakti. Nereye giderseniz gidin size gezinizde en iyi şekilde eşlik edecek, her konuda bilgilenmenize yardımcı olacak olan rehberlerimiz sayesinde geziniz daha eğlenceli bir hal alacak.

1 Yorum

  1. avatar
    Yayınlanan kişi EMİN| 16/02/2018 |Cevapla

    REHBERLİK HİZMETİ İÇİN KONUŞMAK İSTERİM…

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Tüm alanlar zorunludur.