Luvitour İle Seyahat İşlemlerinizi Kolayca Halledin

acenta

Luvitour, tecrübeli kadrosuyla ve üstün hizmet anlayışıyla sizlere kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Firmamız memnuniyeti ön planda tutarak, uçak bileti ve vize işlemleri konusunda da size yardımcı oluyor.

Luvitour yurtdışı ve yurtiçi gezilerinde sizlere kolaylık sağlamak amacıyla uçak bileti satışı da yapmaktadır. Onlarca sitenin arasından güvenilir ve ucuz olanı bulmanın oldukça zor olduğu bu dönemde, seyahat severlerin yardımına koşuyoruz.

Ülkemizde en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden Onur Air, Pegasus, Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları dışında dünyaca ünlü birçok havayolunun biletini acentamızdan temin edebilirsiniz.

Luvitour Sayesinde Vize Almak Çok Kolay

Vize işlemleri yapmak isteyen gezginler genellikle birçok beklenmedik problemle karşı karşıya kalmıştır. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise vize alımındaki sürecin oldukça uzun olabilmesidir. Bu süreç konsolosluklarda dahi kendi belli edebilmektedir. Gezginler bazı ülkelerin konsolosluklarında o kadar fazla zaman harcamaktadır ki vazgeçme eşiğine gelmektedir. Bununla birlikte vize işlemleri sırasında kullanılacak belgelerin eksik getirilmesi de bu uzun bekleyişin sonuçsuz kalmasına sebep olabilmektedir.

Ülkemizde vize işlemleri genellikle gezi amaçla yaptırılmaktadır. Bunun dışında iş için ya da öğrencilik için vize işlemleri yaptıran vatandaşlarımız da bulunmaktadır. Her amaç için farklı belgelerin istenmesi vize işlemlerinin zorlu bir sürece dönüşmesine sebep olabilmektedir. Özellikle ilk defa vize alacak olan kişilerin gereken prosedürler hakkında bilgi sahibi olması stres olmalarına dahi sebep olabilmektedir. Luvitour ile seyahat edecek müşterilerimiz dahi vize işlemlerini nasıl yapacakları konusunda kafalarında soru işareti ile bize ulaşmaktadır. Ancak şirketimiz yıllar boyunca kazandığı tecrübe sayesinde müşterilerine kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir.

ucak bileti vize işlemleri2

Vize İşlemleri Neden Luvitour ile Yapılmalı?

Luvitour,  yıllardır hem turuna katılan hem de yurt dışına seyahat etmek isteyen müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktır. Şirketimiz müşterilerinin geziye başlamadan gerekli işlemleri yapmasına olanak sağlamakta ve beklenmeyen sonuçların ortaya çıkmasını engellemektedir. Her ne kadar Luvitour müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutsa da tura katılmak isteyen gezginler vize konusunda şüpheye düşmektedir. Bu şüphenin en büyük sebepleri arasında istenen belgelerin sürekli değişmesi ve piyasada çok sayıda işini bilmeyen firma olmasıdır. Şirketimiz sayesinde bu firmalardan uzak durup işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Luvitour günümüze kadar vize işlemleri konusunda yardım isteyen veya vize işlemleri yapılması gereken hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. Ortaya çıkan sorunların hiçbiri şirket kaynaklı olmamıştır. Müşterilerin eksik belge getirmesine bağlı olarak çıkan sorunlar şirketimiz tarafından üstlenilmemektedir.

YARDIM MI LAZIM ?

+90 554 842 08 86

7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon hattı.

Luvitour, Schengen anlaşmasına dahil olmayan ülkelere seyahat etmek isteyen müşterilerine de yardımcı olmaktadır. Schengen’e üye olmayan ülkelerin vize işlemleri farklı konsolosluklardan yapıldığı için ziyaretçilerimiz daha fazla kafa karışıklığı yaşamaktadır. Kafa karışıklığınızı ortadan kaldırmak ve herhangi bir ülkeye ziyaret etmek için gereken vizeyi kolaylıkla alabilmek için acentamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca vize işlemleri konusunda kafanızda herhangi bir soru olursa şirketimizi arayıp en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Vize işlemlerinizi bizimle birlikte, güven içinde halletmek için tek yapmanız gereken acentamıza uğramak.