Çanakkale turlarımıza katıldığınızda her türlü ulaşımınız bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Çanakkale, şehitlik ve ilçelerine düzenlemiş olduğumuz gezilerde belirli bir buluşma noktamız bulunmaktadır. Buluşma noktamıza gelmekte zorluk çekecek olan veya gelemeyenler için servisimiz konaklamış olduğunuz otellerin kapısından sizleri alarak buluşma noktasına getiriyor. Şehitliğe yapacağımız geziler için öncelikle feribot ile karşıya geçiyoruz.

Feribota herhangi bir ücret vermeniz gerekmemektedir. Bizim tarafımızdan feribot ücreti karşılanıyor. Karşıya geçtiğimizde önceden ayarlamış olduğumuz otobüslere binerek yolculuğumuzu başlatıyoruz. Gelibolu dışında adalara yaptığımız gezilerde feribota ulaşıncaya kadar ve feribot süresince yaptığımız yolculuklarda herhangi bir ücret vermemektesiniz. Tur içerisinde yaptığınız yolculukların ücreti tur fiyatlarına dâhil olduğu için tur sırasında herhangi bir yol ücreti vermenize gerek yoktur.

Gezi içinde ulaşımınız ve masrafları tamamen bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken düzenlemiş olduğumuz Çanakkale turlarımıza katılmak olacaktır. Gezi içinde gerekli olabilecek her türlü gereksinim tarafımızdan karşılanmaktadır. Ulaşım da sağladığımız kolaylıklar müşterilerimizin rahat ve keyifli bir yolculuk geçirebilmesi için tasarlanmıştır. Bizim tek gayemiz düzenlediğimiz gezilerde müşterilerimizin rahat edebilmesi, yolculuk sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları ve ek ücretler ödemek zorunda kalmamalarıdır.

Feribot ücreti, otobüs ücreti ödemek yerine gezdiğiniz yerlerin tadını çıkarma şansı veren bizler sizleri bu keyifli yolculuğa bekliyoruz. Ulaşım da rahatlığı arayan ve gezmeyi seven kişiler için çok ideal bir fırsat olan Çanakkale turlarına katılmak düşündüğünüzden de kolay artık.